HP mt45 Mobil ince istemci

Stil, güvenlik ve hareket halindeyken performans. Hepsine sahip olun.

 

Şık tasarımlı HP mt45 Mobil İnce İstemci ile biçim ve işlevin mükemmel dengesini elde edin. Bu, dışa bakan üçüncü bir mikrofon, işbirliği tuşları, yüksek sesli hoparlörler ve isteğe bağlı tümleşik gizlilik ekranı gibi yerleşik işbirliği ve gizlilik özelliklerini sunan ilk HP mobil ince istemcidir.

 

Her yerde çalışacak şekilde özel olarak tasarlandı
● Özenle şekillendirilmiş, tamamen alüminyumdan yapılmış 14 inç diyagonal Full HD dar çerçeveli isteğe bağlı dokunmatik ekrana sahip bu şık ve ince istemci ile iş gücünüzü mobilize edin.

 

Zahmetsiz uzaktan konferans
● HP Gürültü Azaltma gibi gelişmiş işbirliği özellikleriyle bilgisayar aramaları sırasında tek bir sözcüğü bile kaçırmayın. Bang & Olufsen tarafından ustalıkla ayarlanan yüksek sesli hoparlörler zengin ses üretirken dışa bakan üçüncü mikrofon ve işbirliği tuşları üretkenliği artırır.

 

Gizlilik ve güvenliğin güçlü birlikteliği
● İsteğe bağlı tümleşik gizlilik ekranı2 ve HP Gizlilik Kamerası ile görsel korsanlık ve kötü amaçlı izlemeleri engelleyin. Çok faktörlü parmak izi doğrulaması, HP Sure Start Gen4 BIOS koruması ve HP Write Manager’ın yazma filtresi aygıt güvenliğini en üst düzeye çıkarır.

 

Güçlü işlemci hızları
● Çoklu görev, içerik akışı ve daha fazlası için ideal olan Radeon™ Vega grafik kartı ile yeni nesil AMD Ryzen™ 3 PRO işlemci sayesinde performansınızı artırın.

 

Öne çıkan özellikler:
● Citrix®, VMware® ve Microsoft dahil sektördeki ISV iş ortaklarıyla ve bulut bağlantılı tümleşik tarayıcı, tam kurumsal alıcı desteği, çoklu oturum açma ve multimedya yeniden yönlendirmesi gibi özellikler sayesinde üst düzey sanallaştırmanın keyfini çıkarın.

 

● Pilinizi 30 dakikada %50’ye kadar şarj eden isteğe bağlı HP Hızlı Şarj adaptörüyle ışık hızında dolum yapın. Yerleştirme istasyonunuzdan ince istemcinize bağlanan tek bir USB-C™ kablosuyla ağ, veri veya video dahil her şeye erişin ve şarj edin.

 

● Yerel aygıttan uzak tutarak veri güvenliğini sağlayın. Yetkisiz güncelleştirmelere ve virüslere karşı koruma sağlayan TPM 2.0 yonga seti, Windows Enterprise güvenlik özellikleri ve HP Write Manager sayesinde ek koruma elde edin.

 

● Özellikle HP İnce İstemcilere yönelik bir yazılım aracı olan HP Device Manager ile kurulum tabanınızın yerinde ve uzaktan kullanımını, yönetimini ve bakımını kolaylaştırın.

 

● Windows Embedded kullanıcı deneyimini optimize etmek üzere tasarlanan HP Easy Shell yazılımı sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun kolay anlaşılır bir arabirim ve koruma düzeyi özelleştirin ve bulut altyapınızı, VDI ve kiosk ortamlarınızı en üst düzeye çıkarın.

 

● MIL-STD-810G testlerini geçmek üzere tasarlanan ve küçük sıvı dökülmelerine dayanıklı klavyeye sahip ince istemciyle endişe duymadan çalışın.

 

● Uzaktaki masaüstü bilgisayarlar için ağ trafiğini ve uzak uygulama akışını optimize eden HP Velocity yazılımı sayesinde kablolu ve Wi-Fi ağ performansınızı ve son kullanıcı deneyimini iyileştirin.