HP ThinPro & SmartZero Core

HP ThinPro

Daha fazla esneklik. Daha fazla özgürlük.

Kendisinden önceki 32 bit sürümüne göre %30 daha iyi performans gösteren esnek, 64 bit Linux® tabanlı HP ThinPro OS ile sunulan kolay özelleştirme, gelişmiş güvenlik özellikleri ve basit bakım olanağı sayesinde tam anlamıyla verimlilik sunan bir deneyim yaşayın ve BT yerine kendi işinize odaklanın.

HP ThinPro Sertifika Yöneticisi ilgili tüm sertifikalarınızı tek bir sertifika deposunda saklarken, çok az sayıda virüs tehdidi çeken ve yetkisiz güncelleştirmelere karşı koruma sağlamak için kilitli bir dosya sistemine sahip olan bir işletim sistemiyle içiniz rahat olsun.

HP ThinPro ile kullanıcı ayarlarını, özellikleri ve izinleri, zengin grafik kartı ve terminal öykünmesi bağlantılarını ve daha fazlasını özelleştirmenin yanı sıra yerel baskı yapmak ve eşzamanlı sanallaştırma oturumları etkinleştirmek çok kolaydır.

HP Smart Zero Core

Daha akıllı zero istemci.

Yapılandırın ve gerisini unutun. HP Smart Zero teknolojisi tarafından sunulan daha akıllı HP Zero İstemci deneyimiyle her şey çok kolay.

Son kullanıcılar için gezinmesi kolay ekosistem ve BT için uzman yönetici desteği gerektirmeyen kolay kurulum ve bakım olanağı sayesinde herkes kazançlı çıkar.

Tek bir merkezi arabirim üzerinden ister HP Smart Zero ve HP ThinPro arasında geçiş yapabilir ister kendi deneyiminizi özelleştirebilirsiniz. HP Smart Zero teknolojisi dört farklı Zero istemci deneyimini destekler: Citrix® ICA/HDX®, Microsoft RDP, VMWare® Horizon™, VMware® Blast Extreme™ ve Firefox web tarayıcısı.