HP t740 İnce istemci

Grafik ağırlıklı iş akışları için tasarlanmış ince istemci. 

Altı adede kadar 4K ekranı destekleyen en güçlü masaüstü ince istemcimiz HP t740 İnce İstemci ile yoğun grafikli sanal, bulut ve yerel bilgi işlem ortamlarınızda güvenli ve yüksek performans sağlayın.

 

En yüksek güç ve performans
Ultra güçlü AMD Ryzen™ Yerleşik V1756B işlemci ve hızlı sistem belleği sayesinde zorlu iş yüklerini hızla
halledin. Altı adede kadar UHD/4K ekran desteğiyle kolayca render alın.

 

Güçlü güvenlik
AMD Memory Guard, yerleşik işletim sistemi ve NIST SP800-193 bileşeni özelliklerine sahip, güvenli ince
istemci sayesinde sistem belleği ile işlemci arasında gidip gelen verileri şifreleyin, ürün yazılımını koruyun ve erişime engel koyun.

 

Teknik kapasitesi yüksek tasarım 
Gelişmiş grafikleri, birden fazla ekranı, alternatif ağ iletişimini ve isteğe bağlı bağlantı noktalarını destekleyen yapılandırılabilir PCIe yuvası sayesinde özel iş ihtiyaçlarınız için optimize edilmiş bir ince istemci edinin. Değer katan yazılım İnce istemcilerimizi güçlü, hızlı ve güvenilir hale getiren, ürünle birlikte sunulan yazılım ile cihazlarınızın kurulum ve dağıtımını uzaktan gerçekleştirin, Wi-Fi® ağ performansını geliştirin ve yerel kalitede multimedya elde edin.

 

Özellikler
Flaş belleği koruyan yerleşik işletim sistemi sayesinde yetkisiz güncelleştirmeleri engelleyin. Gelen ve giden verileri izlemek ve kontrol etmek için kullanıcı ayarlarını ve izinlerini özelleştirin. İsteğe bağlı akıllı kartla tümleşik klavye ve Fiber Optic NIC bağlantısı ile içerik ve verilerinizi daha da güvenli hale getirin.