HP t630 İnce istemci

Güçlü, yapılandırılabilir ve uzun ömürlü HP t630 İnce İstemci ile bulut tabanlı dağıtımlarınızı optimize edin. Dört çekirdekli işlemci, çift UHD/4K ekran uyumluluğu ve aygıt ve ağ bağlantısı ile yerel depolama seçenekleri sayesinde işletmenizin bugününü ve yarınını destekleyin.

Daha ileri gitmek için tasarlanmıştır

Katıştırılmış x86 dört çekirdekli yonga üstünde sistem tarafından desteklenen ustalıkla tasarlanmış ince istemciyle hızlı performans. Tümleşik AMD Radeon grafik kartı motoru iki adede kadar UHD/4K ekranı destekleyerek inanılmaz bir ortam deneyimi sunar.

Genişletilebilen bağlantı özelliğiyle boşluğu kapatın

Güvenilir çevre birimleriniz, çift kanallı DDR4 sistem belleği, kablolu veya isteğe bağlı kablosuz veya fiber bağlantı ve özel ayrık depolama alanı sunan 128 GB’a varan isteğe bağlı yerel ikili flash bellek için eski bağlantı noktalarına sahip eksiksiz bir dağıtım yapılandırın.

Fiyat fazlası olmadan tüm ekstra özelliklere sahip yazılım

HP’ye özel katma değerli yazılımlar sayesinde işletim sistemi ortamınızı uyarlayın, uzaktan kurulum ve dağıtım yapın, Wi-Fi ve ağ performansını artırın ve bulut üzerinde yerel kalitede multimedya elde edin. HP Device Manager, HP Velocity, HP True Graphics ve HP Easy Shell.

Özellikler

Eski ve yeni çevre birimi desteği

  • PS/2 ve seri bağlantı noktaları, isteğe bağlı VGA çıkışı veya ikinci bir seri bağlantı noktası ve pratik ön veya arka USB 3.0 ve USB 2.0 bağlantı noktalarını içeren bağlantılar sayesinde bildiğiniz ve güvendiğiniz çevre birimlerini koruyun ve geleceği şimdiden planlayın.

İleri düzey güvenlik

  • VDI ve bulutta barındırma, sertifikalı TPM, Ulusal Standart ve Teknoloji Enstitüsü (NIST) belirtimlerine göre tasarlanan bir BIOS ve Yazma Filtresi korumasına sahip Windows ile verilerinizi koruma altına alın.

Üst düzey işbirliği

  • Birleşik iletişim (UC) çözümleri desteği sayesinde iş arkadaşlarınızla iletişim halinde kalın.

İstediğiniz ağa bağlanabilirsiniz

  • Standart RJ-45 ile kablolu ağa, isteğe bağlı Wi-Fi/Bluetooth® veya harici Wi-Fi anten sistemi ile kablosuz ağa bağlanın veya isteğe bağlı Fiber Optik ağ bağdaştırıcısı ile fiber ağa bağlanın.

Tarayıcı tabanlı üretkenliğe hazır

  • Office 365 gibi abonelik esaslı SaaS çözümlerinden tercih ettiğinizle çalışın.

Sevdiğiniz işletim sistemini ekleyin

  • Aşina olduğunuz ve güvendiğiniz bir Windows veya Linux işletim sistemini seçin ve kendi ISV’nizle eşleştirin.

Çevre üzerindeki etkinizi azaltın

  • Sıfır gürültü, HP Active Thermal Management özelliğine sahip düşük halojenli tasarım sayesinde güç tüketimini, soğutma ihtiyacını ve dikkat dağıtıcı unsurları azaltın.

Uzun yaşam döngüsü ve birinci sınıf destek

  • İki yıllık yaşam döngüsü, üç yıllık sınırlı garanti ve HP Care hizmeti seçenekleriyle içiniz rahat olsun.