HP t530 ince istemci

HP t530 ince istemciyle bulut bilişim ortamınızı yükseltin. Bugünün yanı sıra geleceğe yönelik artan ihtiyaçlarınızı karşılayan performans.

 
Ofis alanınızı iyileştirin

HP t530, ince istemci tasarımında çıtayı yükseltti. İhtiyacınız olan tüm özelliklere inanılmaz modern, küçük boyutlu bir aygıtta sahip olun. Sessiz, katı hal çalışma biçimi ve çok sayıda dağıtım seçeneği sayesinde her çalışma ortamına uyar.

 

Bulut bilişim iş yüklerini kolaylıkla halledin

Tüm bilişim taleplerinizi en yeni AMD ince istemci teknolojisiyle karşılayın. İster yük azaltma işlemi ister grafik modelleme yapın, bulut üzerinde bilgisayara eşdeğer mükemmel bir performans elde edersiniz.

 

Ofisinizi geleceğe hazırlayın

Nihayet bugün ve gelecek için bir ince istemci üretildi Flash depolama alanı, bellek ve bağlantı seçeneklerinin yanı sıra hem eski hem de yeni çevre birimleri destekleyen USB-C™ dahil çok sayıda bağlantı noktasıyla donatılmış olması sayesinde geleceğe sorunsuz bir şekilde geçiş yapabileceksiniz.

 

Her açıdan destek.

USB-C™, seri ve VGA bağlantı noktaları gibi seçeneklerle destek doğal olarak elde edilir. Ve iki adet DisplayPort™ çıkışıyla her açıdan destek sunulur.