HP t430 ince istemci

Vazgeçilmez, uygun fiyatlı, buluta hazır ince istemci.

Güvenilirliğin yanı sıra kolay kurulum ve kullanım sunan, uygun fiyatlı bir bulut bilişim çözümü olan HP t430 İnce İstemci ile daha fazlasını yapın.

Aynı fiyata daha çok ürün

● Microsoft Skype Birleşik İletişim araçlarıyla VoIP için tercih ettiğiniz temel işletim sistemine sahip olun ve HP’den yeni sistemlerinizi dağıtmanızı, yönetmenizi ve iyileştirmenizi sağlayan katma değerli tümleşik yazılımlar elde edin.

Gerçek güvenilirlik

● Çok sessiz dağıtımlar için güvenilir flash bellek depolama ortamıyla ve fansız tasarımla önceden planlayın. Dünya genelinde tutarlılık sağlamak için, bir Global Series modeli ve özel görüntü seçin. Üç yıllık sınırlı garantiyle içiniz rahat olsun.

İstediğiniz yere yerleştirin

● İşletmeniz genelinde yükleyin; modern 0,88 litrelik form faktörüyle çok çeşitli küçük çalışma mekanlarına sığar ve tümleşik VESA montaj özelliği, düz bir yüzeye veya doğrudan bir HP monitör ekranın arkasına takılmasına olanak sağlar.

Kolay özelleştirme

● HP Thin Pro, HP Smart Zero veya Windows 10 IoT Enterprise arasından seçeceğiniz işletim sistemiyle kurulumunuzu özelleştirin. Yalnızca HP İnce İstemciler için sunulan bir yazılım aracı olan HP Device Manager ile daha basit kurulumun, dağıtımın ve bakımın keyfini çıkarın.

Ek özellikler:

● HP İnce İstemci Windows 10 IoT Enterprise kullanıcı deneyiminizi HP Easy Shell uygulamasının bulut denetimini hedefleyen özel arabirimi ve korumasıyla basitleştirin.

● Sizin için en uygun, Gigabit Ethernet ve 802.11 AC Wi-Fi desteğine sahip ağ bağlantısını seçin.

● Güç tüketiminizi azaltın ve enerji tasarrufu sağlayan bir tasarımla maliyetlerinizi düşürün.

● Sık kullandığınız Microsoft üretkenlik araçlarının keyfini çıkarın.

● İş sınıfı USB klavye ve fareyle hemen işe koyulun.

● Tam özellikli Linux için HP ThinProʼyu veya kolay yönetim için HP Akıllı Sıfır Teknolojisiʼni seçin.

● HP’nin istediğiniz markalama, uygulama, GUI ve donanım uyumluluğu seçenekleri ve diğer özelliklerle ince istemcilerinizi özelleştirmesine izin verin.